Doğmuş: “Cumhuriyet Bayramı’nı En İçten Duygularla Kutluyorum”

Doğmuş: “Cumhuriyet Bayramı’nı En İçten Duygularla Kutluyorum”

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Doğmuş mesajında: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, kahraman milletimizin tarihe kanlarıyla yazdırdığı destansı zaferin sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünü kutlamanın ilk günkü gibi büyük coşku ve heyecanı içerisindeyiz.

Milletimiz, üzerinde hür ve bağımsız yaşayabileceği bir vatan için düşmanlara karşı başlattığı mücadele sonucunda başarıya ulaşmış, kazanılan zaferlerin sonucunda bunu Cumhuriyetle güvence altına almıştır.Çok ağır bedeller ödeyerek kazandığımız istiklâl mücadelesinin ardından, büyük millet olma iradesiyle kurulan Cumhuriyetimiz, aydınlık geleceğimizin teminatı ve devlet olmanın güvencesidir.

   Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran ve rahmetle anıyor, aziz milletimizin sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşayacağına olan inancımızı bir kez daha vurgulayarak tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularla kutluyorum” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.