Tüzün: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kutluyorum”

Tüzün: “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kutluyorum”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Hasan Tüzün mesajında: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde kazanılan Kurtuluş Savaşı sonrasında millet olarak büyük fedakârlıklarla sahip olunan Cumhuriyetin 98. yılını kutlamanın mutluluğunu ve haklı gururunun yaşamaktayız.

Tarihi şan ve şerefle dolu milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde yürütülen kurtuluş mücadelesinden zaferle çıkmış ve tüm dünyaya Türk milletinin esaret altında tutulamayacağını bir kez daha göstermiştir. Milletimizin bu onurlu mücadelesi, birçok mazlum millet için de örnek olmuştur.

98 yıl önce çok zor şartlar altında kurulan Cumhuriyetimiz, büyük gelişmeler göstererek, bugün dünyanın sayılı ülkeleri arasına girmiştir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği gelişmiş ve kalkınmış bir Türkiye hedefi için birlik ve beraberlik içerisinde daha çok çalışmak, daha çok üretmek zorundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve üzerinde yaşadığımız toprakları kanlarıyla, vatan yapan kahraman şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor ve tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.