TUNCA’DAN YILMAZ’A NEZAKET ZİYARETİ.

TUNCA’DAN YILMAZ’A NEZAKET ZİYARETİ.

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Sema Tunca, Mersin Akdeniz Ziraat Odası Başkanı Musa Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Karşılıklı hoş bir sohbetin ardından ülkede yaşanan çiftçinin yaşadığı sorunları sıkıntıları masaya yatırdılar.

Oda Başkanı Musa Yılmaz TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca ve İl Teşkilatının kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı son derece memnuniyetlerini dile getirerek, Sayın Tunca ve parti teşkilatına Türk siyasetinde başarılar diledi.

TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca ise burada yaptığı açıklamada, tarımın ülkede büyük sorunlar yaşadığı ve limon üreticilerinin zor bir süreç yaşadığını malum hepimiz biliyoruz. Türkiye’de tarım bitmiş çiftçimiz perişan bir yandan gübre fiyatları bir yandan da çiftçimizin aldığı mazot a zam gelmesi çiftçimizi bitirmiştir. Tarımda ve üretici çiftçilerimizin sorununa dertlendik. Bu yüzden Çaresi Var diyoruz. TDP Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül liderliğinde Türkiye’de tarımda ve çiftçi kardeşlerimizin yapacağımız projelerle çözüm bulmak adına partimiz olarak elimizden geleni yapmak için dertlendik dedi.

Toplantıda Mersin Akdeniz Ziraat Odası Meclis Başkanı Şenol Işık, TDP Başkan Vekili İsa Çelik ve TDP Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran’da yer aldı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.