Öz bozkurt ve Yeşil kuş kitaplarını Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesine bağışladı

Öz bozkurt ve Yeşil kuş kitaplarını Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesine bağışladı

Akademi Derneği Kurucu Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Öz bozkurt ile Yönetim Kurulu Üyesi Doktor ant Fatma Yeşil kuş, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu’yu Ziyaret Ettiler ve Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’ne kitaplarını bağışladı.

Akademi Derneği Başkanı Doç. Dr. Onur Başar Öz bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Yeşil kuş, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu’yu makamında ziyaret etti.

Öz bozkurt, “Millet Kütüphanesi’nde her detay çok ince düşünülmüş. Böylesine etkileyici bir eseri ülkemize kazandırması ve bilime her zaman destek olması sebebiyle başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere sizlere ve emeği geçenlere şükran borçluyuz.” şeklinde konuştu.

“Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” ve “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” başlıklı kitaplarını Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’ne bağışlayan Öz bozkurt ve Yeşil kuş, ayrıca Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu’ya da kitaplarını takdim ettiler.

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi Daire Başkanı Ayhan Tuğlu ise ziyaretlerinden, kitap takdimlerinden ve kitap bağışlarından dolayı Doç. Dr. Onur Başar Öz bozkurt ve Doktor ant Fatma Yeşil Kuş’a teşekkürlerini ileterek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.