ÖNEL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

TEST

ÖNEL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer bir Ömür boyu hayatlarını birleştiren çiftlerin nikâh akitlerini gerçekleştirerek, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Seçer, aileleri tebrik ederek, nikâh merasimlerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Ayşegül ve İsmail Erkan Önel’in Nikâh Merasimine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Esnaf Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, MHP Mezitli İlçe Başkanlığı Aileden ve Kadından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aslı Könte Öz, MHP Mezitli İlçe Başkan Yardımcısı Beytullah Şahin, MHP Mezitli Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yunus Mantar, Esanaftan Sorumlu Başkan Yardımcısı Turgay Öz, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Mezitli Esnaf Sanatkârlar Kooperatif Başkanı Mustafa Köç Anamur Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Osmaniye Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Eyüp Bülbül, Mersin Oto Sanatkârlar Odası Başkanı Ayhan Kabalı, Mezitli Mahalle Muhtarları, izlemgazetesi&Özyar Mersin postası gazetesi imitiyaz sahipleri Nilgün, murat Öz tornacı ve  çok sayıda davetlinin katılımıyla çiftlerin bu mutlu gününe katılarak heyecan ve mutluluklarına ortak oldular.

Mersin Büyükşehir belediye Başkanı Vahap Seçer yaptığı açıklamasında, “Bizleri mutlu günlerinde yanlarında görmek isteyen değerli dostlarımıza teşekkür ediyor, çiftelerimize ve değerli ailelerini kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Çiftlerin Nikah Şahitliğini Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, Esanaf Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan çiftlere mutluluk, her iki aileye hayırlı olması temennisinde bulundu. Kızıltan yaptığı açıklamasında, “Gençlerimizin dünya evine girdiği, hayatlarını birleştirdikleri bu çok özel günlerinde, sevinçlerine tanık olmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Gençlerimize bir ömür boyu mutluluklar, ailelerini de tebrik ediyorum” dedi. Esanf Odalar Birliği başkanı Talat Dinçer Nikah sonrasında Sak ve Önel ailelerinin evlatları Ayşegül ile İsmail Erkan’ın nikah merasimine katılarak, gençleri tebrik etti. Nikah töreni sonrasında davetliler ile sohbet eden Dinçer, çiftin ailelerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.