MEZİTLİ BELEDİYESİ MHP MECLİSÜYESİ &MTSO MECLİSÜYESİ MUSTAFA KABADAYI’DAN;

TEST

MEZİTLİ BELEDİYESİ MHP MECLİSÜYESİ &MTSO MECLİSÜYESİ MUSTAFA KABADAYI’DAN;

 Yeni eğitim öğretim yılı mesajı

 Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli, Belediyesi Meclis üyesi, Mersin Ticaret odası meclis üyesi; MUSTFA KABADAYI; 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajında yeni eğitim öğretim döneminin tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mezitli, Belediyesi Meclis üyesi, Mersin Ticaret odası meclis üyesi; MUSTFA KABADAYI;  6 Eylül’de başlayacak yeni eğitim öğretim dönemi dolayısıyla bir kutlama mesajın da şu sözlere yer verdi; “Yeni bir eğitim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Bu heyecan ile başlayan yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize sağlıklı günler dilerim. Her şeyin başının sağlık olduğunu geride bırakmış olduğumuz pandemi süresince daha da yakından öğrendik. Ülkemizi ve tüm dünyayı saran Koronavirüs salgını nedeniyle geleceğimizin istikbali

Çocuklarımız da bu zaman diliminde okullarından, öğretmenlerinden uzak kalarak eğitimlerini bu şekilde sürdürdüler. Artık alınan önlemlerle okullarımızda bu eğitim öğretim yılı döneminde yüz yüze eğitime geçilecek ve okul bahçelerinden yine geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin seslerini duyacağız. Okullarından, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrı kalan kıymetli öğrencilerimizden derslerine çalışmaları ayrıca maske, mesafe ve el temizliğine dikkat edeceklerini umuyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve tüm eğitim camiamıza sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmelerini diliyor, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının hayırla vesile olmasını temenni ediyorum”