MERSİN’DE DİNAMİK, AKTİF STK’LI VE İŞ İNSANLARI GRUBU TENİS KULÜBÜNDE BULUŞTU.

MERSİN’DE DİNAMİK,  AKTİF STK’LI VE İŞ İNSANLARI GRUBU TENİS KULÜBÜNDE BULUŞTU.

USTA GAZETECİ, HATTA İYİ BİR DERNEKÇİ OLAN 20 YILDIR STK LARIN İÇİNDEN GELEN DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZ Mehmet KOLBUDAK ile birlikte Grup Üyeleri Mersine dair ne varsa masaya yatırıldı. Hoş bir kahvaltılı sohbet toplantısı gerçekleşti.

Kol budak, konuşmasında şunları söyledi;

 Dinamik, aktif STK’ lı  ve iş insanları grubunu mersinde hayata geçirdik. Grubun başkanı ve kurucusu benim diyen Mehmet kol budak, kurduğumuz grup mersinde bir farkındalık ve yapacağımız işlerle Türkiye’de ve Mersinde imzamızı atacağız. Şimdiden grubumuz Mersine hayırlı uğurlu olsun dedi.

DİNAMİK, AKTİF STK’LI VE İŞ İNSANLARI GRUBU Üyeleri değerli insanlar şu isimlerden oluştu.

Mehmet Kol budak,   Mehmet Özdeniz,  Şevket Demir, Mehmet Pulat, Halit Denktaş, Nafiz Deniz, Tahsin Kır boğa , Canan Sunay, Hatice Kara, GAZETECİLER; İsa Çakıcı, Murat Öz tornacı, Nilgün Öz tornacı, Olarak ordaydı; Zeynel Acat, Çetin Kaya, Cemal AK budak, Salih Aydın, Cahile Demir, Harun Aslan,, Mazlum Cuma Akdağ, Hüseyin Kaval, Yaşar Doğan, Selahattin Öz yavuz,  Arif Ataş, Vahap Erdem, Fethi Çelik,  Kadir Algın, Süleyman Ülger, Ahmet Kara, Mediha Bulkan, Sibel Gelbul, Oğuz Akar Tülücü, Feridun Gündüz ve Zafer Şahin Öz turan katıldı.

Hıdır Genç rahatsızlığından dolayı katılamadı kendisine acil şifalar diliyoruz. 

HAYIRLI UĞURLU OLSUN İYİ ÇALIŞMALAR.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.