MADÜM-MEGEV AÇILDI.

MADÜM-MEGEV AÇILDI.

YILMAZ; ‘’MİLLİ TAKIMI AYAKTA ALKIŞLIYOR VE KUTLUYORUZ’’ DEDİ.

Kısa adı (MADÜM)-(MEGEV) olan Mersin Aydın Düşünce Derneği ve Mersin Gençlik Eğitim Vakfı coşkulu bir şekilde açıldı.

Açılışa, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bedri, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Akdeniz Belediye başkan Yardımcısı Aydın Eğin, Kurucu Genel Sekreter Y. Orhan Nomer, siyasi parti il ve ilçe başkan ve temsilcileri, muhtarlar, iş insanları, eğitimciler ve seçkin davetli topluluğu katıldı.

Mersin Aydın Düşünce Derneği ve Mersin Gençlik Eğitim Vakfı Kurucu Başkanı Nihat Yılmaz burada yaptığı konuşmasında, amacımız, okuyan, düşünen, sorgulayan, milli-manevi değerlere bağlı, inançlı, Atatürkçü, vatansever insanlarla dayanışmak. Türk Milleti’ne bayrak olacak genç nesiller yetiştirmektir. İlkemiz: Aydın düşünce oluşumu; vatanına, bayrağına ve kültürüne bağlı, siyaset üstü, milli takım gibidir dedi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz ise Mersin Aydın Düşünce Derneği ve Mersin Gençlik Eğitim Vakfı’nın Başkanı ve Yöneticilerini bütün yüreklilikle kutluyor, bu aynı milli takım gibi ayakta alkışlıyoruz diyerek hayırlı uğurlu olsun dileklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından Mersin Aydın Düşünce Derneği ve Mersin Gençlik Eğitim Vakfı’nın açılış kurdelesini Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bedri, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, Akdeniz Belediye başkan Yardımcısı Aydın Eğin, Kurucu Genel Sekreter Y. Orhan Nomer ile birlikte kestiler.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.