KALBİMİZ BÜTÜN TÜRKİYE İÇİN ATIYOR.

KALBİMİZ BÜTÜN TÜRKİYE İÇİN ATIYOR.

BARAN;”ATATÜRK İLKELERİNİ SAVUNAN, ÜRETİMİ DESTEKLEYEN VE EMEĞİ KORUYAN” DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ TÜRKİYENİN TEK ÇARESİ TDP GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MUSTAFA SARIGÜL LİDERİMİZ MERSİN’E GELMESİ BİZLERİ SON DERECE ONURLANDIRDI, ŞEREF VERDİ DEDİ.

Türkiye Değişim Partisi Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran 23 Ekim 2021 Cumartesi Günü bir takım ziyaretler gerçekleştirmek üzere Mersine gelen TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Mersin ziyaretini şöyle değerlendirdi.

Baran yaptığı açıklamada, TDP MERSİN İL BAŞKANIMIZ SAYIN SEMA TUNCA ve İl Teşkilatımızın organize ettiği, Genel Başkanımızın Mersin ziyareti son derece verimli geçmiştir. Halkın umudu, Türkiye’nin Çaresi,  Türkiye’nin yiğit evladı. Genel Başkanımız Mustafa SARIGÜL Liderimiz Mersinde yaptığı ve yerinde ziyaret ettiği çiftçilerimizin, esnaflarımızın, mahalle sakinlerinin, işsiz gençlerimizin, üreticilerimizin, köylü kardeşlerimizin ve özellikle genç yaşlı demen herkesin sorunlarını sıkıntılarını bire bir yerinde giderek onları dinlemesi ve çözüm bulmak konusunda kendilerine yardımcı olacağının altını bizzat çizmiştir.

Baran; ÇARE SARIGÜL, ÇARE TDP’DİR.

Genel Başkanımızın söylediği gibi ve çok üzerinde durduğu 5-T projesini yani başta TARIM, TURİZM, TEKSTİL, TASARRUF ve TEKNOLOJİ formülünü TDP iktidarında hayata geçireceğini tüm Türkiye’ye anlatıyor. Evet, KALBİMİZ BÜTÜN TÜRKİYE İÇİN ATIYOR.

#ATATÜRK İLKELERİNİ SAVUNAN.

#CUMHURİYETİN DEĞERLERİNİ GELİŞTİREREK KORUYAN. 

#EVRENSEL HUKUK KURALLARINA UYAN…

#İNANÇLARA SAYGILI LAİKLİĞİ YAŞATAN…

#ÜRETİMİ DESTEKLEYEN…

#EMEĞİ KORUYAN …. DEMOKRATİK KİTLE PARTİSİ!

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTISİ’DİR DEDİ.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.