DEVA PARTİSİ YENİŞEHİR İLÇE İLK KONGRESİNİ YAPTI;

TEST

DEVA PARTİSİ YENİŞEHİR İLÇE İLK KONGRESİNİ YAPTI;

Yenişehir deva partisi ilçe kongresini yaptı.

DEVA Partisi genel başkan; yardımcıları; BİROL AYDEMİR, ALİRIZA BABAOĞLAN ve deva partisi il başkanı; CENK CENKCİMENOĞLU ve il ve ilçe başkanlarının katılımı ile yapılan olağan birinci kongresinde tek liste olarak haz urun önünde toplanılarak divan üyeleri ve genel başkan yardımcıları hazır bulundular.

Yeni şehir deva partisi ilçe başkanı HEDİYE DALGIÇ KOÇOĞLU ŞUNLARI SÖYLEDİ;

Genel başkan yardımcımız BİROL BAYDEMİR, ALİRIZA BABAOĞLAN ve İL BAŞKANI CENK CENKCİMENOĞLU ve İL, İLÇE YÖNETİCİLERİ, Siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri

Yenişehir deva partisi ilçe yöneticileri olağan kongremize hoş geldiniz. Diyerek konuşmasına şu şekilde devam etti;

Bugün burada Yenişehir ilçe teşkilatımızın birinci olağan kongresini yaparken ilçemizin demokrasi ve atılım damlalarını serptirmek üzere toplanmış bulunmaktayız.

Birlik ve beraberliğinin tohumunu atıp, yeşerteceğimiz bugün ben ve ekibim Mersin Yenişehir ilçemizin sorunlarını yerinde tespit edip çözümleri için çalışmaya hazırız.

Ülke sorunlarının ve gündeminin çok yoğun olduğu bugünlerde CENK BAŞKANIMIZIN, DA dediği gibi

Elini taşın altına koymuş bir CESURLAR HAREKETİ olarak çalışacağız.

Mersin Yenişehir ilçe yönetimi olarak parti programı doğrultusunda, eğitimden tarıma, hukuktan sağlığa memleketimizin tüm sorunlarına DEVA olacağız. Bu konuda aldığımız görevi başarıya ulaştırmak asıl görevimizdir.

Liyakat sahibi ve dürüst ekibimizle, Sayın GENEL BAŞKANIMIZ ve LİDERİMİZ ALİ BABACAN, NIN

DA dediği gibi SORUNARI büyük ama kâbustan uyanır gibi uyanacağız. Umutsuzluğa gerek yok.

Deva yönetimi ile yatırım, üretim ve ihracatta memleketimizi olması gerektiği noktaya taşıya caz.

Bugün burada sizlerden de aldığımız destekle göreve hazır olduğumuzu biliyoruz. ve bizlerle beraber olup destek verdiğimiz için teşekkür ediyorum. Diyerek sözlerini bitirildi. Daha sonra oy verilmeye başlandı, daha sonra dilek ve temeliler le son buldu..