Başkan Gültak, “Bakın ben ‘istediğimi çalıştırırım’ demiyorum.

Başkan Gültak, “Bakın ben ‘istediğimi çalıştırırım’ demiyorum. ‘İster kızımı, ister oğlumu, ister yeğenimi çalıştırırım’ demiyorum. Böyle bir hakkım falan filan yok. Bu ahlaken doğru bir yaklaşım değil. Bunu ben yapamam” dedi.

Başkan Gültak’ın söylediklerini ahlaken doğru bulmuyorum

    Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Eylül Ayı Olağan Toplantısının 1. Birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

    Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Eylül ayı Meclis toplantısında konuşan Başkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nde partili ve yakınlarının işe alındığı iddiaları üzerine, “Bakın ben ‘istediğimi çalıştırırım’ demiyorum. ‘İster kızımı, ister oğlumu, ister yeğenimi çalıştırırım’ demiyorum. Böyle bir hakkım falan filan yok. Bu ahlaken doğru bir yaklaşım değil. Bunu ben yapamam” dedi.

   Geçen dönemdeki Meclis’e atıfta bulunan Başkan Seçer, “Geçen dönemden burada Meclis üyelerimiz var. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Meclis Üyeleri var, o dönemin il başkanı var. Maşallah güzel trafik polisliği yapılmış kimseye ‘Dur’ denmemiş. Gelene ‘Geç’, gidene ‘Geç’. Kimse dememiş ki ‘bu kadar parayı ne yapıyorsun?’ 2018’in 12’nci ayında geçtiğimiz döneme 175 milyon lira para kullandırıp bir firmaya ödeten meclis’tir geçtiğimiz Meclis.

Maşallah bu dönemki Meclis, bizim gözümüzü açtırmıyor” diyen Seçer, 1 milyar liraya yakın borcu 2.5 yılda ödediklerini vurguladı.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.