BAŞKAN CENKCİMENOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

TEST

BAŞKAN CENKCİMENOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Cenkcimenoğlu mesajında, “Büyük zaferin 99. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

—————————

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü nedeniyle bir açıklamada bulundu. 

Türk milletinin tüm imkansızlıklara rağmen milli mücadelesini kazanarak bağımsızlığına sahip çıktığını ifade eden Başkan Cenkcimenoğlu, “30 Ağustos Zaferi, tarih sayfasındaki yerini, inancın zafere dönüştüğü büyük bir kahramanlık örneği ve bağımsızlık mücadelesi olarak almıştır” dedi.

30 Ağustos zaferinin inanç ve motivasyonu ile çağdaş Türkiye Cumhuriyeti için mücadele edeceklerini ifade eden Başkan Cenkcimenoğlu, “Bağımsızlık için mücadele ederek bizlere bağımsız bir ülke veren ecdadımızın çizdiği yolda yürümeye devam edeceğiz. DEVA partisi olarak; demokratik hukuk devleti prensiplerine bağlı kalarak, insan haklarına saygılı, halkımızın özgürlüklerini kullanabileceği bir Türkiye oluşturmak için çalışacağız” dedi.

Başkan Cencimenoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız ve bayrağımız için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyoruz. Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun”