SİZİNCİTY ANAMURDA ANAMURUN EN BÜYÜK PROJESİ:

SİZİNCİTY ANAMURDA ANAMURUN EN BÜYÜK PROJESİ:

Yönetim kurulu başkanı Mehmet orgun gelen KONUKLARA ŞU ACIKLMAYI YAPTI;

Firmamız faaliyet alanına eklediğimiz inşaat sektöründe ikinci yatırımımız olan

 Anamur’un en büyük inşaat projelerinden bir tanesi olma sıfatına sahip Sizin City inşaat projemizde gelinen son noktayı incelemek ve projemiz hakkında fikir alışverişinde bulunmak maksadıyla inşaat sahamızı ziyaret eden

Mersin Ticaret Sanayi Odası Başkanımız Sn. Ayhan Kızıltan MTSO Meclis Başkanımız Sn. Hamit İzol MTSO Meclis Üyeleri Sn. Hasan ENGİN, Mustafa KABADAYI, Yakup GİTMİŞ, Tamer GÜNER Mesut TOZLU, Bayram ÖZBALTA’ ya teşekkür ederiz.

 Bu ziyaret kapsamında birlikte ziyarette bulunduğumuz Anamur Kaymakamımız Sn. Bilal Bozdemir, Anamur Belediye Başkanımız Sn. Hidayet Kılınç ve Anamur TSO Başkanımız Sn. Feridun Torunoğlu’na ilgi alakaları ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

Bu ziyaret esnasında bizlere eşlik eden Anamur TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Anamur Spor Başkanı Sn. Âdem ŞEN, Anamur TSO Meclis Başkanı Sn. Mehmet Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Ayhan Şen, Kadın Girişimciler Başkanı Sn. Neslihan Işık, Meslek Komite Başkanı Sn. Varol Günay, a teşekkür ederiz. Diyerek sözlerine son Verdi.. Bizde Öz yar mersin postası ve izlem gazeteleri imtiyaz sahipleri olarak daha büyük projelere imza atmanızı dileriz. Temennilerinde bulunduk.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.