ÇUKUROVA SİFED Başkanı Hüseyin Kış, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı:

ÇUKUROVA SİFED Başkanı Hüseyin Kış, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı:

ÇUKUROVA SİFED Başkanı Hüseyin Kış, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı

 “Bayram, dostluk, barış, kardeşlik getirsin”

ÇUKUROVA SİFED, bayramın umutları yeşertmesini diledi

MERSİN – Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, Adana ve Mersin ile Türkiye’deki tüm vatandaşların, iş dünyasının Kurban Bayramı’nı içtenlikle kutladı.
Bayram dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan Başkan Kış, zor bir süreçten geçen Türkiye’nin her zamankinden daha çok dostluğa, kardeşliğe ve barışa ihtiyacı olduğunu vurguladı.
Bayramların sevgi, saygı ve dayanışmayı artıran önemli günler olduğuna dikkat çeken Başkan Kış, “Covid-19 salgını, ekonomik ve toplumsal sorunlar, hem iş dünyasının hem de vatandaşlarımızın moral motivasyonunu olumsuz etkiledi. Geniş altyapı olanakları, kalifiye insan gücü ile öne çıkan Çukurova Bölgesi başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde daha huzurlu, daha mutlu ve geleceğe güvenle bakılabilen bir yapıya kavuşacağımıza inanıyorum. Bayramın tüm umutlarımızı yeşerten günleri beraberinde getirmesini dilerim” dedi.
Tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı gönülden kutlayan ÇUKUROVA SİFED Başkanı Hüseyin Kış, bayramın huzur, bereket, sağlık ve refah getirmesini diledi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.