CHP MERSİN İL KADIN KOLLARI’NDA GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ DÖNEMİ

GÜLŞAH YILDIRIM GENÇ DÖNEMİ
14 MART 2020 Cumartesi saat 14:30 da yapılan CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimi Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve sergi salonunda gerçekleşti.
Kongreye Mersin Milletvekili Alpay Antmen, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, CHP Parti Meclis Üyesi Fatma Güner,Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yıllarca CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanlığını yapan Pakize Esen, 13 CHP Mersin İlçe Kadın Kolları Başkanları, partililer, delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından siyasi konuşmalar yapıldı.
Kürsüde konuşan CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç yaptığı açıklama, partimizin iktidara giden bu yolda eğitimli yöneticiler, ve üyeler, Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi CHP’yi vatandaşa anlatacak, herkesi kucaklayacak, partimize kazandıracağız.demokrasiye olan inancım ve ülkemizde yaşanan eğitim, adalet, ekonomi, sağlık ve özgürlük alanında yani her alanda yaşanan sorunların aşılmasında kadın gücüne kadın diline ve kadın hassasiyetine inanıyorum. bana destek veren herkese şimdiden teşekkür ediyorum.tüm kadınlarımızla ve partimize gönül vermiş değerli yoldaşlarımızla CHP’ni iktidara taşıyacağız dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.