Çermik21 FK giderek genişleyen bir aileye dönüşüyor:

Çermik21 FK giderek genişleyen bir aileye dönüşüyor

Ulaşım problemi Onursal Başkan Yıldız’ın hediye ettiği araçla ortadan kalktı:

İlçemizde kurulduktan sonra kısa sürede geniş bir aileye kavuşan Çermik21 Futbol Kulübü’nün müsabakalara gitmek için yaşadığı araç problemi, kulübün Onursal Başkanı Ramazan Yıldız’ın kulübe hediye ettiği araç ile ortadan kalktı.

                Amaçlarının çocukların sadece futbol oynayıp spor yapmasını sağlamak olmadığını, aynı zamanda topluma faydalı bireyler yetiştirmek olduğunu belirten kulüp yetkilileri, yaptıkları basın açıklamasında şu ifadelere yer verdiler;

                “İlçemizde bir yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Çermik21 Futbol Kulübü ve bünyesinde faaliyet gösteren Çermik21 Kayserispor Futbol Kulübü olarak gittikçe büyüyen bir aileyiz.

                Amacımız her yaş kategorisinde çocuklarımızı sadece spora yönlendirmek değil, aynı zamanda ailesine, topluma ve ülkemize faydalı, ahlaklı bireyler yetiştirmektir.

                Bu yaklaşımımız ve çabamız neticesinde ilk kurulduğunda 35 kişilik sporcu kafilemizin sayısını 130’a çıkararak halkımızın takdirini kazandığımızı düşünüyoruz.

                Tüm yaş kategorilerindeki çocuklarımıza sadece ilçemizde yaptığımız antrenmanlar ve maçlarla yetinmeyerek deneyim kazanmaları için bölgedeki tüm turnuvalara katılımını sağlamaya çalışıyoruz.  Bu bağlamada Diyarbakır’da federasyon tarafından düzenlenen tüm yaş kategorilerinde düzenlene 20 müsabakaya katılım sağladık.

                Sadece turnuvaya katılım sağlamayıp kulübümüz bünyesinde bulunan yetenekli çocuklarımızı, profesyonel kulüplerin alt yapılarına götürerek Türk Futboluna kazandırmayı istiyoruz.

                Müsabakalara katılımımız esnasında Eksikliğini hissettiğimiz araç problemi de Onursal Başkanımız Ramazan Yıldız ve dostları tarafından çözüme kavuşturuldu. Yaptığımız girişimler neticesinde Onursal Başkan Yıldız ve yakın dostları taşın altına bir kez daha ellerini koyarak kulübümüze bir araç hediye ettiler.

                Biz de yönetim olarak buradan hemşerilerimiz ve futbolcularımız Onursal Başkanımız Ramazan Yıldız ve değerli dostlarına çok teşekkür ederiz.”,

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.