CAVİDAN DEMİRAĞ’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI:

CAVİDAN DEMİRAĞ’DAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ,  30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “Zaferin 100. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“30 Ağustos özgürlük ve bağımsızlığımızın bayramıdır. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde bir ulusun zincirlerini kırdığı gündür. Bugün tam bağımsız bir devletsek, milletçe şerefimizle, onurumuzla korkmadan yaşıyorsak, bunu 30 Ağustos zaferine borçluyuz ve daima da borçlu kalacağız. 30 Ağustos zaferi güçlü, şerefli, asil milletimizindir.

100 yıl önce Ankara’da yanan hürriyet ateşinin gururunu ilelebet göğsümüzde taşıyacağız. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kurtuluş kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum.”

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.