Bünyamin Önel’den Teknoparka ziyaret:

Bünyamin Önel’den Teknoparka ziyaret

S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, kentin önemli iş insanlarını ziyaret etti.

Mersin’e ve Mersin halkına katma değer katan iş insanları ziyarette bir araya geldi.

S.S. Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi aynı zamanda Mezitli Sanayi Sitesi Başkanı Bünyamin Önel, Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ile birlikte Teknopark Genel Müdürü İhsan Gültekin’i ziyaret etti.

YENİ GÖREVİ İÇİN ‘HAYIRLI OLSUN’ TEMENNİSİNDE BULUNDULAR

Ziyaretle ilgili konuşan Başkan Önel, “Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Sayın Talat Dinçer Bey ile birlikte Mersin Teknoparkın Genel Müdürü Sayın Ihsan Gültekin Bey’e yeni görevinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine bu güzel misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz ve makamında başarılarının daim olmasını diliyoruz.” dedi.

Teknopark Genel Müdürü İhsan Gültekin ise kendilerini ziyaret eden Önel ve Dinçer’e nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

EMİRGAN PASTANELERİ SAHİBİ CONTAR’A ZİYARET

Başkan Bünyamin Önel’in bir sonraki durağı ise Emirgan Pastaneleri Sahibi ve AKP Büyükşehir Meclis Üyesi Sayın Erhan Contar’a oldu. Önel, “Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sayın Talat Dinçer Bey ile birlikte Emirgan Pastaneleri Sahibi ve AKP Büyükşehir Meclis Üyesi Sayın Erhan Contar Bey’i işyerinde ziyaret edip hasbihal ettik. Bu güzel sohbetlerinden ve misafirperverliğinden ötürü kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.