AKGÜN LÜLÜ, “30 AĞUSTOS TÜRK MİLLETİ İÇİN TARİHİ BİR ADIMDIR”:

AKGÜN LÜLÜ, “30 AĞUSTOS TÜRK MİLLETİ İÇİN TARİHİ BİR ADIMDIR”

Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği sahibi Akgün Lülü, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında “Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Zafer Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

100 yıl önce bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleşen Büyük Taarruz, zaferle sonuçlandı. Kutlu zaferin yıldönümünde kutlama mesajı yayımlayan Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği sahibi Akgün Lülü şunları söyledi:

“30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır. Ne geçmişte bu toprakları işgal etmeye izin verdik ne de gelecekte vereceğiz. Bize bu büyük zaferi armağan eden Atatürk’e ve silah arkadaşlarına Allah’tan rahmet diliyor, tüm şehit ve gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Zafer Bayramımız kutlu olsun.”,

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.