VM MEDICAL PARK MERSİN’DEN BASIN BAYRAMI KUTLAMASI

VM Medical Park Mersin Hastanesi, Mersinli gazetecilerle bir araya gelerek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı. Etkinlikte Mersin Gazeteciler Cemiyeti ile sağlık protokolü de imzalandı.
VM Medical Park Mersin Hastanesi yöneticileri 24 Temmuz Cuma günü hastane içinde düzenlenen organizasyonda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Hastane Genel Müdürü Alper Beğen’in ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda pandemi sürecinde de özveriyle görevlerini sürdüren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlandı.
Toplantıda konuşan VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Alper Beğen, “Bu anlamlı günü Mersin Gazeteciler Cemiyeti ile imzaladığımız sağlık protokolü ile taçlandırıyoruz. Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda her şartta görevlerinin başında olan değerli gazeteci ve basın mensuplarımız, VM Medical Park Mersin  güvencesinden avantajlı olarak yararlanacaklar. Pandemi sürecinde de sağlık çalışanları gibi özverili bir şekilde görevlerini sürdüren basın mensuplarına sağlık hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Pandemi sürecinde Covid-19 ile mücadele Mersin’de şehir hastanesi ve üniversite hastanesinde başarılı bir şekilde yürütüldü. Biz de VM Medical Park Mersin Hastanesi olarak, bölgenin tüm girişimsel ve elektif vakalarına üst düzey hijyen ve güvenle hizmet sunmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmasında hastane hakkında bilgiler de veren Genel Müdür Alper Beğen, açılışlarından bu yana geçen 3 yıllık sürede sadece Mersin değil, tüm bölgenin sağlığına değer katmayı sürdürdüklerini vurgulayarak “Medikal Onkoloji bölümümüzde 2021 yılından itibaren hayata geçirmeyi planladığımız PET/CT yatırımımızla bölgenin bütünleşmiş kanser merkezi olarak hizmet vermeye başlamayı hedefliyoruz. <Bugün hastanemizdeki 30’u aşkın bölüm ve ünitemizle, Beyin ve Sinir Cerrahisi’nden Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisine, Obezite ve Tip 2 Diyabet Cerrahisinden Girişimsel Radyoloji’ye uzanan özellikli alanlarda, deneyimli hekimlerimiz ile hizmet veriyoruz. Hastanemizin SGK ve birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor. Sağlık hizmetini herkesin ulaşabileceği bir noktada sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
Etkinlik Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi ile sağlık protokolü imzalanmasının ardından sona erdi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.