10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

????????????????????????????????????

TEST

Türk Polis Teşkilatımız; güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olarak Ülke genelinde huzurun sağlanmasında, asayişin temininde ve suç ve suçluyla mücadelesinde mesai mefhumu gözetmeksizin 176 yıldır canla-başla hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri üstlendiği görevi layıkıyla yerine getirme gayretiyle çalışan Polis Teşkilatımız, her şeyin en iyisine layık milletimize sunduğu hizmet kalitesini daha da üst noktalara taşımaya devam ederek milletçe bizleri gururlandıran başarılara imza atmaktadır.

Küresel ölçekte devam eden koronavirüs salgınını en az hasarla atlatma mücadelemizde, sağlık çalışanlarımız ve diğer emniyet güçlerimizle ile birlikte gece gündüz demeden çalışan Polis Teşkilatımıza ve bu mücadelenin tüm neferlerine şükranlarımı sunuyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, milletimizin göz bebeği olan bu kurumun her kademesinde görevini yüce milletimize hizmeti Hakka hizmet anlayışıyla yerine getiren tüm personeline en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu anlayışla çalışırken şahadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, görevlerini büyük fedakarlıklarla yerine getirmeye devam eden tüm polislerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

  Ali İhsan SU

                                                                                                                                              Mersin Valisi