DEZENFEKTE EKİBİMİZ, KORONAVİRÜSE KARŞI RESMİ KURUMLARI İLAÇLIYOR

Koronavirüs tehdidine karşı, ilçe sınırlarında bulunan resmi kurum ve kuruluşlarda ilaçlama ve dezenfekte çalışması başlattık.Sivil Savunma Amirliğimiz bünyesinde bir iletişim merkezi kurularak, Koronavirüs tehdidine yönelik ilçe genelinde ilaçlama çalışmaları başlatıldı.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’müz personelinden saha için oluşturulan mobil ekipler; insan yoğunluğu nedeniyle risk taşıyan ve talep gelen kurum ve kuruluşlarda, Mersin İl Sağlık Müdürlüğü’nden onaylı dezenfekte ilaçları ile koronavirüse karşı ilaçlama hizmeti sunuyor.

Akdeniz Belediye binasının da her köşesini, odaları, koridor ve otoparkı ilaçlayan ekipler, ardından da talep gelen resmi kurum ve kuruluşlara ait binalar ve ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

İletişim merkezine gelen talepleri belli bir planlamaya göre sıralayan ilaçlama ekipleri, kurum ve kuruluşlara en kısa sürede yanıt veriyor. Görev aldığı resmi kurumun ilaçlanmasını isteyen yetkililer, Akdeniz Belediyesi’nin (0324-3366583) numaralı telefonu aracılığıyla santrale bağlanıp taleplerini iletebilirler.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.