DERTLER PAYLAŞILINCA AZALIR

TEST

Zorda olana kardeş ol

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, pandemi dolayısıyla zor günlerin yaşandığı şu günlerde “esnaf ol, zorda kalana kardeş ol” sloganıyla ihtiyaç sahipleri için gıda yardım paketleri hazırladıklarını bildirdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen corona virüs (Covid-19) ile Türkiye’de mücadele sürerken; dayanışma da büyüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Milli Dayanışma Kampanyası’nın startını verdiği ülkemizin dört bir yanında da dayanışma kampanyaları sürüyor.

DERTLER PAYLAŞILINCA AZALIR
Mersin’de Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi de ihtiyaç sahipleri için gıda yardım paketleri hazırladı. Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, konuyla ilgili verdiği bilgide; “‘Esnaf ol, zorda kalana kardeş ol’ çağrısıyla gıda yardım paketleri hazırladık. Dertler paylaşılınca azalır, mutluluk paylaşılınca çoğalır” dedi.
Tüm dünyanın mücadele ettiği corona virüs salgınına karşı Türkiye’de de önemli tedbirler alındığına işaret eden Başkan Önel, zor günlerin devlet-millet dayanışması ile aşılacağını vurguladı.