Bakan Selçuk’tan karne paylaşımı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter’dan hesabından, bu yıl e-okul üzerinden verilen karnelere ilişkin paylaşımda bulundu.

Bakan Selçuk, mesajında “Büyük iş başardınız çocuklarım. Ne sabırdı, günlerce dışarıya çıkmadınız. Ne gayretti; televizyondan, bilgisayardan ders takip ettiniz.” dedi.

“TAKDİR TEŞEKKÜR BİZDEN OLSUN”

EBA’ya milyarlarca girişin yapıldığını belirten Selçuk, “Bugün karne günü. Notlar sizindir; ama tüm çabanız ve sabrınız için herkese takdir teşekkür bizden olsun.” ifadelerini kullandı. Bakan Selçuk, mesajında öğrencilere hitaben ise şöyle dedi:

“Sevgili öğrencimiz; tüm dünyayı etkileyen bir salgın sürecini bizimle birlikte yaşadın. Okulundan, arkadaşlarından, sosyal hayatından uzak kaldın. Hepimizin sağlığ için evdeydin, güvende olmamız için elinden geleni yaptın. Derslerini EBA ve EBA TV üzerinden takip ettin, eğitimine sımsıkı tutundun. Biz öğretmenlerinle iş birliği içinde oldun. Bize verdiğin destek ve gösterdiğin çaba için sana teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki ülkenin bir evladısın. Güzel, sağlıklı, üretken ve unutulmaz anılar biriktireceğin bir tatil senin olsun. Sevgiyle kal.”

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.