Şampiyondan Başkan Tarhan’a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da düzenlenen 2020 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda 9 Yaş Türkiye Şampiyonu olan Mezitli Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Nil Kayra Zeybek, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı ziyaret etti. Şampiyonluk kupası ile birlikte geldiği Başkan Tarhan’a verdiği destekler nedeniyle teşekkürlerini sunan Zeybek’e ailesi ve kulüp başkanı İlkim Tahinci de eşlik etti.

Mezitli Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Milli Tenisçi İlkim Tahincide,“Başkanımıza şampiyonluk kupamızı veriyor olmanın gururunu yapıyoruz. Şampiyona boyunca sporcumuzun ulaşımı ve konaklamasını Belediyemizin desteğiyle sağlıyoruz. Başkanımız Neşet Tarhan’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Mezitli Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün başarılarıyla gururlandırmaya devam ettiğini ifade eden Başkan Tarhan, “Sporcularımızın ulusal ve uluslararası yarışmalarda yarışabilmesi adına gereken destek için belediye meclisimizde gündeme getiriyoruz. Meclis üyelerimiz oy birliği ile destek verilmesi yönünde karar veriyor. Tüm üyelerimize verdikleri destek için teşekkür ederim. Sporda, sanatta başarı kazanan tüm sporcularımızın önünü açmak bizim için en öncelikli konulardan birisidir. Elbette ki sporcularımızın kazandığı her başarı kentimiz ve belediyemizin adını ulusal ve uluslararası arenalarda gururla duyuruyorlar. Onlar başardıkça bizler geleceğe daha umutla bakabiliyoruz. Kayra Nil kızımızı şampiyonluğu nedeniyle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.