TUNCA; “HEDEFİMİZ %10-12 MERSİN’DE OY ALMAK OLACAK” DEDİ.

TUNCA; “HEDEFİMİZ %10-12 MERSİN’DE OY ALMAK OLACAK” DEDİ.

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANI SEMA TUNCA’DAN İDDİALI ÇIKIŞ.

Partisinin 1. Olağan Büyük Kongresi dönüşü kolları sıvayan TDP Mersin İl Başkanı Sema Tunca ve güçlü ekibi ile tüm Mersin sınırları içerinde ummalı bir çalışmaya başladı.

TUNCA yaptığı açıklamada, bu işin sağı-solu yok. Türkiye Değişim Partisi olarak “Kalbimiz Bütün Türkiye İçin Atıyor” diyerek konuşmasına şöyle devam etti.

Partimiz (Türkiye Değişim Partisi) #ATATÜRK ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, Evrensel hukuk kurallarına uyan, İnançlara saygılı laikliği yaşatan, Üretimi destekleyen, Emeği koruyan DEMOKRATİK KİTLE PARTİSİ’DİR.

TUNCA, partimizin kapısı öncelikle her kesime açık. Sağ-Sol diye bir durum yok. Geçim derdindeyiz. Ülkemizin ekonomisi tükenmek üzere olan ve halkın devlete, adalete, yargıya olan güvenin derdindeyiz. Sağ-Sol derdinde değil, aç olan insanların derdindeyiz. İnsanlarımızın dertlerine çözüm bulmak için dertlendik. Çevre katliamların önlenmesi için dertlendik. Emekli, çiftçi, işsizlerin, engellilerin sorunlarına dertlendik.

TUNCA, TDP Mersin’de tüm 13 İlçemizde Teşkilatlanma konusunda seçici davranıyoruz. Çalışmalarımız tüm hızla devam ediyor.

Türkiye Değişim Partisi Mersin Siyasetinde çatışmak, sataşmak değil projeleri ile anılan konuşulan bir parti olacak. Partimizin projelerini Mersin’de en ön plana çıkartmak istiyoruz. Eleştirmek kolay diyen TUNCA, proje üretmek mevcudun üzerine yeni projeler üretmek kentin ve yaşayanların ana sorunları üzerinde çözüm bulmak için çalışmalarımız sürecektir. Bu konuda TDP tüm Türkiye’de olduğu gibi Mersinde de yapacağımız yeni projelerle partimiz DEĞİŞİM ‘in önünü açıyor. Hiç bir siyasi partiye ve siyasetçiye çatmayacağım, hedefim Mersinde yapıcı olmak. İnsani değerleri ön plana çıkartarak oy çıtamızı Mersinde %10-12 olarak yükseklere çıkaracağız dedi.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.