MERSİNSPOR FK’DEN SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI

MERSİNSPOR FK’DEN SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI

Antalya kampına giderken bir futbolcunun silahla yaralandığı hadiseyle ilgili açıklama yapan Mersin spor FK Başkanı Akgün Lülü, “Olay kişisel bir meseleden çıkmıştır, kulübümüzle ilgili bir mesele değildir” dedi.

Önceki gün Antalya’da kampa giderken bir futbolcunun silahla yaralanması olayıyla ilgili Mersin spor FK Başkanı Akgün Lülü, açıklama yaptı.

Mersin spor FK Başkanı Akgün Lülü, takımın Antalya’da kampa giderken yaşanan olaydan büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “Futbol takımımız Antalya’da kampa giderken futbolcumuz Görkem Dalmaz ile aralarında daha önceden husumet bulunan bir şahısla tartışıyor. Şahıs belindeki silahı çıkarıp yere ateş ediyor ve yerden seken mermi futbolcumuza isabet ediyor. Futbolcumuzun sağlık durumu iyi korkulacak bir şey yok. Futbolcumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Başkan Akgün Lülü, “Olayın kulübümüzle uzaktan yakından bir alakası olmamakla birlikte yaşanan üzücü hadise Futbolcumuzun geçmişte husumeti olan şahısla yaşadığı kavga neticesinde gerçekleşmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” şeklinde konuştu.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.