The Mikrofon Şov’ayoğun ilgi

 Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosunun, sanatseverlerin karşısına çıktığı ‘The Mikrofon Şov’ oyunu büyük beğeni kazandı. Her sezon yeni bir oyunla seyircisi ile buluşan Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu’nun yeni oyunu izleyiciden tam not aldı.

Bugüne kadar çok sayıda ödül alan Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu, iddiasız oyun sloganıyla sahnelediği ‘The Mikrofon Şov’da günümüzde yaşanan komik ama bir o kadarda hüzünlü olayları tiyatro severlerle buluşturdu. Erkan Uzdur’un yazdığı ve Gökhan Doğan’la birlikte oynadığı ‘The Mikrofon Şov’un yönetmenliğini ise Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu Kurucusu Tamer Güven yaptı.

Bir saate aşkın sürede izleyiciyi farklı duygular arasında tur attıran ‘The Mikrofon Şov’ her Cuma günü 19.30’da Babil Yolu üzerinde bulunan Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu Salonunda ücretsiz olarak sahnelenmeye devam ediyor. Oyunu izlemek isteyen sanatseverlerin Mezitli Belediyesi Sanat Evinin 358 81 48 numaralı telefonundan yer ayırtmaları gerekiyor.

Her yıl yeni bir oyun ile seyircinin karşısına çıkmaya özen gösterdiklerini ifade eden Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu Kurucusu Tamer Güven, “Mezitli’yi sanatla buluşturmaya devam ediyoruz. 5 yıldır sahneye koyduğumuz her oyunu büyük titizlikle seçiyor ve sanatseverlere layık işler yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu sene yine kendi ekibimizden arkadaşlarımız çok güzel bir oyun ortaya koydu. Arkadaşlarımızın sergilediği muhteşem performansları sanatseverlerimizin de büyük beğenisini kazandı. Tiyatro severler unutulmaz duygular içerisinde salonumuzdan ayrılıyor. Sloganımız ‘iddiasız oyun’ ama sanatseverlerin çok beğendiği konusunda iddalıyız. Mezitli’yi sanat kenti yapmak için her kapıyı açan Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan ile daha büyük sanatsal başarılar kazanmaya, herkesi tiyatroyla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da Mezitli Belediyesi Oda Tiyatrosu’nun her geçen yıl daha büyük işler yapmaya devam ettiğini belirterek, “Artık oda tiyatromuz kabına sığmaz oldu. Son 5 yılda başarılı işlerle ilgi odağı olan tiyatromuz, bu sezon yine farklı ve izlemeye doyamayacağınız bir oyunla Mezitlililerin karşısına çıktı. Vatandaşlarımızın her Cuma günü Oda Tiyatrosu Salonumuzda sahnelenen oyun için Mezitli Belediyesi Sanat Evimizin 358 81 48 numaralı telefonundan yer ayırtmaları yeterli. Eminim tekrar tekrar izlemek isteyeceklerdir” diye konuştu.

Mezitli Belediyesi’nin kültürel ve sanatsal çalışmalarının artık sadece Türkiye değil dünya çapında ses getirmeye başladığını ifade eden Tarhan, “Artık tüm sanatseverler Mezitli’de sanat adına her ne yapılıyorsa en kalitelisinin yapıldığını biliyor. Başta Sanat Akademimiz olmak üzere sanatsal alanda önemli işler yapıyoruz. Halkımızın gösterdiği yoğun ilgi de ne denli doğru iş yaptığımızın en büyük göstergesidir. Bize düşen görev de böylesi sanata büyük önem veren kentte sanatsal ve kültürel mekanlar hazırlamak olacaktır. Daha önce hayata geçirdiğimiz Amfi Tiyatro ve önümüzdeki günlerde faaliyete geçireceğimiz Kültür Merkezimiz ile daha büyük işler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. | Usta Tasarım tarafından düzenlenmiştir.