Gülnar Belediyesi Mahallelere Modern Yeni Yollar Kazandırmaya Devam Ediyor

TEST

Gülnar Belediyesi Mahallelere Modern Yeni Yollar Kazandırmaya Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi; ilçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir ilçede yaşaması için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Gülnar Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında kilit parke taşı üretim tesisinde imal ettiği parke ve bordür taşlarını, ihtiyaç duyulan noktalara döşüyor.

Bu kapsamda ekipler Saray Mahallesi Yüzbaşıoğlu Sokak, Tilki Pınarı Mevkisinde başlattığı kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışmalarla mahalle sakinleri tozdan ve çamurdan kurtularak güvenli, modern bir yola sahip oldular.

Parke taşı döşeme işleminin program dâhilinde devam edeceği ifade eden Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR; “Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kumlama çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız Saray Mahallesi Tilki Pınarı Mevkisinde tamamlanmasıyla sokağımız daha modern bir yola kavuştu. Mahalle sakinlerimiz yapılan yol ile daha kolay ve güvenilir ulaşım sağlayacak. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” dedi.