Başkan Kılınç: “Ocağı Yanmayan, Tenceresi Kaynamayan Ev Bırakmayacağız”

TEST

Başkan Kılınç: “Ocağı Yanmayan, Tenceresi Kaynamayan Ev Bırakmayacağız”

Anamur Belediyesi Ramazan Ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 5000 haneye gıda paketi dağıtımı gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz yıl dağıtılan gıda paketi miktarını yaklaşık iki katına çıkartan Anamur Belediyesi ilçede bulunan 56 mahallede ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen vatandaşları tek tek ziyaret ederek gıda paketi yardımında bulunuyor.

Ramazan ayının paylaşmak ve muhtaç olana el uzatmak için bir fırsat olduğunu ifade eden Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, yardım dağıtım ekiplerinin 56 mahallenin tamamında gıda paketi dağıtımı gerçekleştirdiğini belirtti.

Gıda paketlerinin hayırsever iş adamları ve vatandaşlardan toplandığını belirten Belediye Başkanı Kılınç:” İhtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz vatandaşlarımıza mübarek ramazan ayı öncesinde gıda paketi dağıtımı gerçekleştiriyoruz. 5000 gıda paketinin tamamını hayırsever iş adamlarımızdan ve vatandaşlarımızdan temin ettik. Alan elin veren eli görmediği bu yardımlaşma sistemi ile gıda paketlerini ilçemizin 56 mahallesinde ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz vatandaşlarımızın evlerine ulaştırıyoruz. Bizim dönemimizde ocağı yanmayan tenceresi kaynamayan ev bırakmayacağız. Ben vatandaşlarımızın ramazan ayını şimdiden tebrik ediyor, bu mübarek ayın ilçemize, ülkemize ve bütün dünyaya sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum” dedi.